Saturday, 25 June 2016

Podczas każdych, nawet tych najkrótszych wakacji nastaje ten sielski moment, kiedy czas zatrzymuje się w miejscu, a my otoczeni naturą zapominamy o codziennym życiu i przyjmujemy nową rolę. Oddychamy jakby głębiej i przeżywamy wszystko mocniej. Takim miejscem na sielankę okazał się dla nas Airsaig House, gdzie zatrzymaliśmy się by zregenerować siły i naładować baterie przed podrożą na Isle of Skye. W tym miejscu dawno temu zatrzymał się czas, a jego mieszkańcy są dumnymi właścicielami tego wspaniałego miejsca z ekscytującą przeszłością, o której więcej można się dowiedzieć ze strony Airsaig House lub programu Paul Marton's Secret Stations, który ostatnio był emitowany w telewizji na Chanel 4. 
To tam wybraliśmy się na niesamowity spacer po ogrodach, aby z nich dotrzeć na przepiękną plażę skąpaną w ciepłych, wieczornych promieniach słońca. 
To tam po raz pierwszy skosztowałam Szkockiego Haggis, które nie smakowało tak źle jak myślałam, ale ze względu na to, że wiedziałam co to jest i tak całego nie zjadłam. Przygotowują tam za to pyszne śniadania i pikniki, które można zjeść w w wybranym przez nas miejscu w ogrodzie. Obiekt posiada również kort tenisowy, którego nie mieliśmy czasu wypróbować. 
Zdaję sobie z tego sprawę, że nie jest to miejsce dla wszystkich. Hotel nie posiada basenu, sauny, siłowni i tym podobnych atrakcji, ale sam widok z okna i ogrody skradły moje serce. 


Widoki z naszych okien


Ogrody
Wieczorna partyjka i szkockie whisky dla dorosłych, tak na lepsze spanie :)


JJ czytający oryginalną wersje Kubusia Puchatka z 1924 roku. 


Ranny ptaszek
Airaig House - link do strony internetowej <KLIK>

8 komentarze:

 1. Jestem zakochana w minkach Gracelyn!!! Jest przesłodka! :)
  Widać, że Kubulek to kochający starszy braciszek :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zawsze sie smiejemy, ze ona potrafi zrobic ze 100 roznych minek na minute 😄😒😌😖😋😵😊😮😩😳😅

   Delete
 2. Miejsce bajeczne.
  Zdjęcia i widoki świetne.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. Bajecznie.... a Twoje zdjęcia są przepiękne!
  alexanderkowo.pl

  ReplyDelete
 4. Zdiecja przepiękne.Dzięki Tobie poznałam nowe miejsce na ziemi.Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 5. Zdiecja przepiękne.Dzięki Tobie poznałam nowe miejsce na ziemi.Pozdrawiam :)

  ReplyDelete