Wednesday, 20 January 2016


Ostatnio w naszym życiu działo się tak dużo, że nie miałam czasu żeby dodać czegokolwiek na bloga. Święta i Sylwester, przyjazd rodziny, mały remont pokojów dzieci, zapisy do nowego przedszkola. Do tego doszły wszystkie formalności związane z rejestracją naszej małej perełki, wieczne odwiedziny rodziny, położnych i wizyty w ośrodku, oraz szukanie idealnej szkoły dla Kuby. Bloga traktuję jako pamiętnik do którego będę mogła w każdej chwili wrócić i przypomnieć sobie o tych malutkich scenach z życia moich dzieci. Nie chcę zapomnieć o tych malutkich rączkach i stópkach, zadartych noskach, pierwszych uśmiechach i śmiesznych dyskusjach. 

Jako pierwsze w roku 2016 dodaję więc zdjęcia noworodkowe naszej kruszynki, która miała wtedy 8 dni i ważyła niecałe 4kg. Wczoraj skończyła miesiąc. Waży około 4,650 kg i mierzy 56 cm. Przedstawiam wam naszą małą księżniczkę Gracelyn. Piękne czapeczki zostały zrobione przez moją utalentowana mamę - Tess

11 komentarze:

 1. Piekne zdjecia i piekna mala ksiezniczka! A jakie ma dostojne imie! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Szkoda tylko, ze nie ma polskiego odpowiednika. Poza tym kocham je (o)

   Delete
 2. Piękna sesja i piekne czapeczki, brawa dla mamy :)

  ReplyDelete
 3. Cudne fotki :) Szkoda że nie zrobiłam takiej sesji mojej małej księżniczce jak była taka malutka, bo teraz już ciężko za nią nadążyć i większość zdjęć w ruchu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Znac to uczucie. To samo bylo z moim pierworodnym :)

   Delete
 4. Cudowny skarb, piękne zdjęcia :))

  ReplyDelete