Sunday, 1 March 2015


Wszystkie dzieci potrafią się bawić, ale jakość ich wysiłków w dużym stopniu zależy od dorosłych. To oni mogą dostarczyć potrzebnych materiałów, natchnąć do działania i otworzyć nowe perspektywy poznawcze. Zabawki drewniane są ponadczasowe i nie ulegają modzie. Ponadto są niezniszczalne i bezpieczne w użyciu  Nie ważne ile razy dziecko je upuści,  bo one nie ulegają zgnieceniom i nie rozsypią się na kilka kawałków. 

Drewniane zabawki jako jedyne uczą dziecko logiki, kreatywności, motoryki oraz rozwijają osobowość dziecka. Większość plastikowych zabawek sama lata, mówi  jeździ i gra, co zwalnia rozwój wyobraźni dziecka. Za to drewnianymi zabawkami trzeba poruszać  przełożyć i ułożyć  co wspaniale działa na rozwój umiejętności dziecka. 

Ogłaszamy więc generalne otwarcie sklepu JJ'a, w którym można kupić mnóstwo drewnianych warzyw, owoców,  pieczywo, nabiał i mięso  Bawimy się przy tym fantastycznie. Kuba poprzez zabawę wyrabia sobie odpowiednie nawyki sytuacyjne, uczy się właściwych zachowań w sklepie oraz produktów żywnościowych. W późniejszym czasie zacznie również poznawać pieniądze, dodawać, odejmować i ćwiczyć matematyczne działania.  

Sklep - Asda


11 komentarze:

 1. My uwielbiamy ;-d
  ps. strasznie male u Ciebie te literki ;-)

  ReplyDelete
 2. Najfajniejsza zabawa w sklep:)
  wiosenne pozdrowienia przesyłam

  ReplyDelete
 3. Piękny sklepik !!! Niestety mamy za mało miejsca na zabawki takiego typu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. U Kuby w pokoju tez robi się coraz mniej miejsca, wiec trzeba się będzie kilku zabawek pozbyć.

   Delete
 4. O, no sklepik pierwsza klasa! :)

  Moja Bi tez lubi bawic sie w sklep. Wycinamy pieniazki z gazet i sprzedajemy wszystkie dowolne zabawki. ;) Niko niestety jest jeszcze troche za maly, nie pojmuje o co w tym chodzi i wscieka sie, ze ktos rusza jego autka czy ukochany traktor. ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Niko tez załapie o co chodzi i rodzeństwo będzie bawiło się samo. Jak na razie wygląda to u nas tak, ze ja robię wieczne zakupy ;)

   Delete
 5. Ale profesjonalny z niego sprzedawca :) Jak przyjedziemy, to z wielką przyjemnością będę robiła u niego zakupy :)

  ReplyDelete