Saturday, 21 March 2015


W zeszły weekend odbyły się urodzinki naszego małego skarba. W tym roku zorganizowaliśmy je w małpim gaju, gdzie nie można było robić zdjęć w miejscach gdzie bawią się inne dzieci, a to wszystko przez pedofili. Na pierwszy ogień wrzucam wiec zdjęcia z detalami z urodzin, a w kolejnym poście pokażę Wam resztę. 
JJ był zachwycony urodzinkami i aż piszczal z radości kiedy do pokoju wnoszono tort z zapalona świeczką. Wszystkie dzieci wymęczyły się skacząc w piłeczkach, jeżdżąc gokartami, strzelając z armatek na piłki i wspinając się po trzy-poziomowym małpim gaju. Po powrocie do domu było kolejne dmuchanie świeczek na drugim torcie i kontynuacja imprezki. Były zabawy balonami, odpakowywanie prezentów, photobooth z wąsami i okularami, jazdy na koniach (czyt. wymęczonych rodzicach) i wiele innych. 


9 komentarze:

 1. wszystkiego najlepszego dla synka zdrówka i wielu radosnych chwil w gronie swoich małych przyjaciół jak i Rodziców :D
  a mam pytanko nie za poważny wystrój jak na 3 latka tort z wąsami?
  nie mam zamiaru urazić może po prostu nie rozumiem fenomenu i sławy wąsów

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nic się nie przejmuj. Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Kuba w tym wieku ma bardzo wiele zainteresowań, a kiedy zapytany w jakiej tematyce chciał by mieć w tym roku urodziny nie mógł się na nic zdecydować. Zdecydowałam więc za niego i ponieważ z małego dzidzi zrobił się nam mały dżentelmen, to była impreza z wąsem.

   Delete
 2. Wspaniale! wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń!

  ReplyDelete
 3. Było wspaniale! W życiu nie byliśmy na tak dobrze zorganizowanych urodzinkach! Dziękujemy! :* Agnieszka z Hanią i Mateuszem :)

  ReplyDelete
 4. Nie do wiary, ze maly Kubus jest juz trzylatkiem! Sto Lat dla mlodego Kawalera! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sama w to nie mogę uwierzyć. Czas pędzi jak szalony!

   Delete